Ceník

Herna ...
jednorázové vstupné je 80 Kč pro rodinu na celé dopoledne. Je možné využít Věrnostní kartičky, kdy za 9 uhrazených vstupů získáte pak 1 vstup zdarma. Pondělí až čtvrtek 9-12 h.

Již neplatí pernamentky z minulých roků.

Pohybové okénko pro rodiče a děti, anglické hrátky, výtvarné hrátky ... cena je v rámci vstupného do herny

Angličtina pro dospělé se Stacy- platí se vždy pouze daná lekce. Jedorázové vstupné pouze na angličtinu pro dospělé je 100Kč. Pokud jste v herničce celé dopoledne a máte zájem i o angličtinu pro dospělé, cena za celý dopolední program je 130 Kč.

Platba je možná pouze v hotovosti, v herničce, na úvod programů, kdykoli je možné požádat o vystavení dokladu o zaplacení. Prosím, přineste si přiměřenou hotovost. Z vybraných peněz platíme provoz budovy, kupujeme výtvarné pomůcky pro děti, hračky, pomůcky na cvičení, společné potraviny do kuchyňky....

Pondělí 19:00-20:00

Cena bude 1.500,- kč

 

 

 

Můžete se také přihlásit do již probíhajícího kurzu angličtiny pro dospělé s Jikou Čiernou, úroveň mírně pokročilí. Hodiny jsou zaměřené na konverzaci a gramatiku.

Pondělí 19:00-20:30

První pololetí - 18 týdnů (17.9.-28.1. s pauzou během vánočních prázdnin). Ke kurzu se můžete připojit i teď po jeho začátku.

Cena 2.500.-

 

případě zájmu kontaktujte Jitku Čiernou na emailu jitka.cierna@gmai